Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » Grad bramek w pierwszej kolejce rundy wiosennej GLPN.

Grad bramek w pierwszej kolejce rundy wiosennej GLPN.

Aż 22 bramki padły w dwóch meczach I kolejki rundy wiosennej Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie. Wielkie strzelanie rozpoczęli zawodnicy PKS Orzeł Dziadowice Folwark i Sparty Grąbków. Przewodząca tabeli Sparta musiała mocno zewrzeć szyki, żeby pokonać ambitnie grającą drużynę PKS-u. Ostatecznie, mimo prowadzenia do przerwy 3:1 PKS musiał uznać wyższość aktualnego mistrza, który w drugiej połowie zaaplikował drużynie z Dziadowic Fol. aż 7 bramek. W drugim spotkaniu Oldboy Malanów zremisował z Retro Bibianna 4:4. Tradycyjnie spotkanie między tymi drużynami było bardzo wyrównane i zacięte, a końcowy wynik rozstrzygał się w ostatnich minutach.

PKS Orzeł Dziadowice Fol. - Sparta Grąbków 6:8

PKS: Filip Kościankowski - 2, Bartosz Filipiak - 2, Cezary Nizołęcki - 1, br. sam. - 1 Sparta: Kacper Janicki  - 4, Mateusz Markiewicz - 1, Kewin Musiałowski  - 1, Hubert Słowiński - 1, Bartłomiej Wojtczak - 1

Oldboy Malanów - Retro Bibianna 4:4

Oldboy: Marcin Myszyński  - 2, Damian Musidlak - 1, Rafał Gałężewski  - 1 Retro: Mieszko Muszalski  - 1, Paweł Mikołajczyk - 1. br. sam. - 2