Dziś jest środa, 16.10.2019, imieniny Gawła, Florentyny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » KS Malanów mistrzem jesieni

KS Malanów mistrzem jesieni

Zakończyła się runda jesienna Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie. Mistrzem rundy jesiennej została drużyna KS Malanów, która w tej rundzie nie poniosła żadnej porażki. Na drugim miejscu uplasowała się Sparta Grabków (obrońca tytułu). Miejsce na najniższym podium zdobyła drużyna Oldboy Malanów, króra wyprzeda Koronę Dziadowice, PKS Orzeł Dziadowice Fol. oraz Retro Bibiannę. W klasyfikacji strzelców prowadzi Dawid Jóźwiak z KS Malanów, który o jedną bramkę wyprzedza kolegów z drużyny: Radosława Zwolińskiego oraz Przemysława Pakułe. A już za tydzień odbędzie się I runda Pucharu Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie. Losowanie par już jutro tj wtorek 08.10.2019 r. o godz. 15:00. Transmisja z losowania online na profilu OSiR na Facebooku.