Dziś jest piątek, 10.07.2020, imieniny Amelii, Filipa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » KS Malanów zwycięzcą Wirtualnego Pucharu Gminnej Ligi Piłki Nożnej

KS Malanów zwycięzcą Wirtualnego Pucharu Gminnej Ligi Piłki Nożnej

Właśnie zakończyliśmy wirtualne rozgrywki Pucharu Gminnej Ligi Piłki nożnej. Po dwóch tygodniach zmagań poznaliśmy zwycięzcę, którym została drużyna KS Malanów. Po zaciętym i rekordowym pojedynku zespół KS Malanów pokonał Koronę Dziadowice, stosunkiem głosów 856-798. Miejsce na podium uzupełnia Retro Bibianna, która pokonała Spartę Grąbków (323-312).

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej zabawy. Mamy nadzieje, że chociaż w małym stopniu wirtualne pojedynki dostarczyły emocji i już w niedługim czasie spotkamy się na boiskach trawiastych.

Być może to nie ostatni turniej tego typu i w przyszłości będziemy kontynuować wirtualne rozgrywki. W dniu jutrzejszym (29.05.2020 r.) skontaktujemy się z kapitanami drużyn i ustalimy termin wręczenia pucharów. I nie będą to wirtualne puchary.