Dziś jest wtorek, 11.08.2020, imieniny Ligii, Zuzanny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » OSP Malanów ponownie zwycięża w Gminnym Turnieju Drużyn OSP w Halowej Piłce Nożnej

OSP Malanów ponownie zwycięża w Gminnym Turnieju Drużyn OSP w Halowej Piłce Nożnej

OSP Malanów ponownie zwycięża w Gminnym Turnieju Drużyn OSP w Halowej Piłce Nożnej

W sobotę 8 lutego br. w Sali sportowej w Malanowie odbył się Gminny Turniej Drużyn OSP w Halowej Piłkę Nożną. Organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Malanowie we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Malanowie. Punktualnie o godz. 9:00 uroczystego otwarcia imprezy dokonali wspólnie Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Piotr Stawicki – prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie. Chwilę później 6 zespołów, które przystąpiły do rozgrywek zostało podzielonych w wyniku losowania na 2 grupy. Poniżej wyniki i tabele końcowe fazy grupowe:

 

Grupa A

OSP Kotwasice – OSP Miłaczew 3:1
OSP Miłaczew - OSP Targówka 0:6
OSP Targówka – OSP Kotwasice 1:1

Klasyfikacja końcowa grupy A

  1. OSP Targówka
  2. OSP Kotwasice
  3. OSP Miłaczew

 

Grupa B

OSP Grąbków – OSP Malanów 1:1
OSP Malanów – OSP Feliksów 5:2
OSP Feliksów – OSP Grąbków 0:6

Klasyfikacja końcowa grupy B:

  1. OSP Grąbków
  2. OSP Malanów
  3. OSP Feliksów

Po zakończeniu fazy grupowej dwie najlepszy drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Zwycięzcy półfinałów spotkali się w meczu finałowym, a przegrani w meczu o III miejsce. Wszystkie mecze fazy finałowej były niezwykle zacięte i wyrównane. Ostatecznie z końcowego tryumfu cieszyli się zawodnicy OSP Malanów, którzy tym samym powtórzyli sukces z poprzedniego roku.

Wyniki meczów fazy play-off:

½ finału

OSP Targówka – OSP Malanów 1:2
OSP Kotwasice
- OSP Grąbków 2:2 (k. 3:2)

Mecz o III miejsce

OSP Targówka – OSP Grąbków 3:3 (k. 3:4)

Finał

OSP Malanów – OSP Kotwasice 2:1

Po zakończeniu meczu finałowego najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy i puchary. Wyróżniono także króla strzelców turnieju (Kacper Koszela z OSP Grąbków) oraz najlepszego bramkarza (Szymon Kamiński z OSP Malanów). Dekoracji dokonali wspólnie Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Mariusz Zając – wiceprezes ds. młodzieży Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie.

Galeria zdjęć

 

ŁJ


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności