Dziś jest wtorek, 21.01.2020, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » "Szybko i Konkretnie" zwycięzcami Halowej Ligi Piłki Nożnej 2019!!!

"Szybko i Konkretnie" zwycięzcami Halowej Ligi Piłki Nożnej 2019!!!

"Szybko i Konkretnie" zwycięzcami Halowej Ligi Piłki Nożnej 2019!!!

Tegoroczne rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej 2019 dobiegły końca. We wtorkowy wieczór 19 lutego odbyły się mecze finałowe, które zdecydowały o ostatecznej klasyfikacji. W tym roku do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn, które w pierwszej fazie zostały podzielone na dwie grupy i grały systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż. Następnie w fazie play off wszystkie drużyny utworzyły pary ¼ finału, a zwycięzcy awansowali do ½ finału. W meczach półfinałowych zwycięstwa odniosły zespoły: Szybko i Konkretnie oraz Sparta Grąbków i to one zmierzyły się w wielkim finale. W meczu o III miejsce spotkały się Gmina Turek oraz FC Kawęczyn. Warto tu dodać, że FC Kawęczyn to zwycięzca ostatnich 5 edycji. Ostatecznie po bardzo zaciętym meczu trzecie miejsce zajęła drużyna Gmina Turek, która pokonała obrońców tytułu 2:0. Po emocjach związanych z walką o najniższy stopień podium nadszedł czas na wielki finał. Drużyny Szybko i Konkretnie oraz Sparty Grąbków już dwukrotnie mierzyły się w tej edycji HLPN i za każdym razem wygrywali zawodnicy Szybko i Konkretnie. Można powiedzieć, że był to rewanż za fazę grupową, Sparta liczyła na przełamanie, a Szybko i Konkretnie na podtrzymanie zwycięskiej passy. Po ostatnim gwizdku sędziego, trzech bramkach Jakuba Bukowskiego i jednej Kacpra Koszeli ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy Szybko i Konkretnie, którzy mogli świętować mistrzostwo Halowej Ligi piłki Nożnej 2019.

Chwilę później, gdy emocje już odrobinę opadły odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznych rozgrywek oraz wręczenie nagród dla zwycięzców. Pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczyli wspólnie: Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Łukasz Jasiak – dyrektor OSiR w Malanowie. Tradycyjnie wyróżniono także króla strzelców, którym został Jakub Bukowski (Szybko i Konkretnie), zdobywca 19 bramek oraz najlepszego bramkarza. Tym razem to wyróżnienie otrzymał Jakub Michalak również ze zwycięskiej drużyny Szybko i Konkretnie.

Organizator rozgrywek - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie składa serdeczne podziękowania:
- Firmie Peter Piotr Itczak za obsługę medyczną
- Sędziom piłkarskim za obsługę sędziowską
- Firmie ORLICO za ufundowanie nagrody rzeczowej

Wyniki - 19.02.2019 r.

Mecz o III miejsce

Gmina Turek – FC Kawęczyn 2:0
Turek: Daniel Błaszczyk – 2

Finał

Szybko i Konkretnie – Sparta Grąbków 4:0
SiK: Jakub Bukowski - 3, Kacper Koszela
Żółta kartka: Kacper Janicki (Sparta)

Na podsumowanie rozgrywek można powiedzieć: Grali „Szybko i Konkretnie”, wygrali i zdobyli mistrzostwo.

MK

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności