Dziś jest niedziela, 23.09.2018, imieniny Bogusława, Tekli
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Amatorska Liga Tenisa Stołowego 2017/2018 » Rozgrywki ligowe » ALTS - Terminarz

ALTS - Terminarz

ALTS - Terminarz

Amatorska Liga Tenisa Stołowego 2017/2018

- terminarz -

 

Nr kolejki

Gospodarze

Goście

Godzina

Data

1

GKS Oczko Brudzew

Bez Nazwy

15:00

 19.11.2017 r.

VIP

FC Boleszczyn

Oldboy Malanów

 A.T.A.K.

16:00

Maślany

CiS

Dobra/Kowale

Budka Team

17:00

AC Pajace

Ravena

2

GKS Oczko Brudzew

FC Boleszczyn

15:00

 26.11.2017 r.

Bez Nazwy

 A.T.A.K.

VIP

CiS

16:00

Oldboy Malanów

Budka Team

Maślany

Ravena

17:00

Dobra / Kowale

AC Pajace

3

GKS Oczko Brudzew

 A.T.A.K.

15:00

 03.12.2017 r.

VIP

Ravena

Bez Nazwy

Budka Team

16:00

FC Boleszczyn

CiS

Oldboy Malanów

AC Pajace

17:00

Maślany

Dobra/Kowale

4

GKS Oczko Brudzew

CiS

15:00

 10.12.2017 r.
 A.T.A.K.

Budka Team

FC Boleszczyn

Ravena

16:00

Bez Nazwy

AC Pajace

VIP

Dobra/Kowale

17:00

Oldboy Malanów

Maślany

5

GKS Oczko Brudzew

Budka Team

15:00

 17.12.2017 r.

CiS

Ravena

 A.T.A.K.

AC Pajace

16:00

VIP

Oldboy Malanów

Bez Nazwy

Maślany

17:00

FC Boleszczyn

Dobra/Kowale

6

GKS Oczko Brudzew

Ravena

15:00

 

Budka Team

AC Pajace

 07.01.2018 r.

CiS

Dobra/Kowale

16:00

 A.T.A.K.

Maślany

FC Boleszczyn

Oldboy Malanów

17:00

Bez Nazwy

VIP

7

GKS Oczko Brudzew

AC Pajace

15:00

 14.01.2018 r.

Ravena

Dobra/Kowale

Budka Team

Maślany

16:00

CiS

Oldboy Malanów

 A.T.A.K.

VIP

17:00

FC Boleszczyn

Bez Nazwy

8

GKS Oczko Brudzew

Dobra/Kowale

15:00

 21.01.2018 r.

AC Pajace

Maślany

Ravena

Oldboy Malanów

16:00

Budka Team

VIP

CiS

Bez Nazwy

17:00

 A.T.A.K.

FC Boleszczyn

9

GKS Oczko Brudzew

Maślany

15:00

 28.01.2018 r.

Dobra/Kowale

Oldboy Malanów

Budka Team

FC Boleszczyn

16:00

Ravena

Bez Nazwy

AC Pajace

VIP

17:00

CiS

 A.T.A.K.

10

GKS Oczko Brudzew

Oldboy Malanów

15:00

 04.02.2018 r.

Maślany

VIP

Dobra/Kowale

Bez Nazwy

16:00

AC Pajace

FC Boleszczyn

Ravena

 A.T.A.K.

17:00

Budka Team

CiS

11

GKS Oczko Brudzew

VIP

15:00

 11.02.2018 r.

Oldboy Malanów

Bez Nazwy

Maślany

FC Boleszczyn

16:00

Dobra/Kowale

 A.T.A.K.

AC Pajace

CiS

17:00

Ravena

Budka Team