Dziś jest niedziela, 20.05.2018, imieniny Bazylego, Bernardyna
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Amatorska Liga Tenisa Stołowego 2017/2018 » Rozgrywki ligowe » ALTS - Wyniki

ALTS - Wyniki

ALTS - Wyniki

Wyniki
Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego 2017/2018

 

I kolejka
19.11.2017 r.

Dobra/Kowale - Budka Team 4:1
Bednarek J. - Budka J. 1:3
Darul K. - Budka Ł. 3:1
Bednarek J./Darul K. - Budka J./Budka Ł. 3:1
Bednarek J. - Budka Ł. 3:0
Darul K. - Budka J. 3:2

AC Pajace - Ravena 0:5
Krysztoforski T. - Janiak M. 0:3
Papierkowski M. - Wejzer Ł. 0:3
Krysztoforski T./Papierkowski M. - Janiak M./Wejzer Ł. 0:3
Krysztoforski T. - Wejzer Ł. 0:3
Papierkowski M. - Janiak M. 1:3

GKS Oczko Brudzew - Bez Nazwy 5:0
Kałużny D. - Cichomska A. 3:0
Włodarczyk P. - Pakuła A. 3:0
Kałużny D./Włodarczyk P. - Cichomska A./Pakuła A. 3:1
Kałużny D. - Pakuła A. 3:0
Włodarczyk P. - Cichomska A. 3:0

VIP - FC Boleszczyn 5:0
Żerkowski J. - Kos W. 3:0
Zając K. - Kulesa P. 3:0
Żerkowski J./Zając K. - Kos W./Kulesa P. 3:0
Żerkowski J. - Kulesa P. 3:0
Zając K. - Kos W. 3:0

Oldboy Malanów - A.T.A.K. - 0:5
O.Pietrzak T.Adamczak 0:3
M.Wągiel -A.Krystera 1:3
O.Pietrzak/M.Wągiel - T.Adamczak/A.Krystera 1:3
O.Pietrzak -A.Krystera 2:3
M.Wągiel -T.Adamczak 1:3

Maślany - CiS -  5:0 (wo.)

II kolejka
26.11.2017 r.

Dobra/Kowale - AC Pajace 5:0
Bednarek J. - Nizołecki C. 3:0
Darul K. - Krysztoforski T.. 3:0
Bednarek J./Darul K. - Nizołecki C./Krysztoforski T. 3:1
Bednarek J. - Krysztoforski T. 3:1
Darul K. - Nizołęcki C. 3:0

VIP - CiS 2:3
Żerkowski J. Czerniak T. 3:2
Zając K. - Styś Ł. 0:3
Żerkowski J./Zając K. - Styś Ł./Czerniak T. 1:3
Żerkowski J. - Styś Ł. 2:3
Zając K. - Czerniak T. 0:3

GKS Oczko Brudzew - FC Boleszczyn 5:0
Kałużny D. - Kos W. 3:2
Włodarczyk P. - Kulesa P. 3:0
Kałużny D./Włodarczyk P. - Kulesa P./Kos W. 3:0
Kałużny D. - Kulesa P. 3:0
Włodarczyk P. - Janas D 3:0

Oldboy Malanów  - Budka Team 1:4
Pietrzak O. - Budka Ł. 3:1
Nowicki K. - Budka J. 0:3
Pietrzak O./Nowicki K. - Budka J./Budka Ł. 0:3
Olgierd P. - Budka J. 1:3
Nowicki K. - Budka Ł. 1:3

Bez Nazwy - A.T.A.K. 0:5
Cichomska A. - Adamczak T. 0:3
Pakuła A. - Krystera A. 0:3
Cichomska A./Pakuła A. - Adamczak T./Krystera A. 0:3
Cichomska A. - Krystera A. 0:3
Pakuła A. - Adamczak T. 0:3

Maślany - Ravena - 1:4
P.Gronostaj - Ł.Wejzer 1:3
A.Wawrzyniak- M.Janiak 0:3
P.Gronostaj/A.Wawrzyniak -Ł.Wejzer/M.Janiak 2:3
P.Gronostaj -M.Janiak 3:1
A.Wawrzyniak -Ł.Wejzer 1:3

III kolejka
03.12.2017 r.

Maślany - Dobra/Kowale 0:5
Gronostaj P. - Baranowski M. 1:3
Wawrzyniak A. - Darul K. 0:3
Gronostaj P./Wawrzyniak A. - Baranowski M./Darul K. 0:3
Gronostaj P. - Darul K. 0:3
Wawrzyniak A. - Baranowski M. 0:3

Bez Nazwy - Budka Team 0:5
Cichomska A. - Budka J. 0:3
Pakuła A. - Budka Ł. 2:3
Cichomska A./Pakuła A. - Budka J./Budka Ł. 0:3
Cichomska A. - Budka Ł. 0:3
Pakuła A. - Budka J. 0:3

VIP - Ravena 0:5
Zając K. - Wejzer Ł. 0:3
Żerkowski J. - Janiak M. 0:3
Zając K./Żerkowski J. - Wejzer Ł./Janiak M. 0:3
Zając K. - Janiak M.0:3
Żerkowski J. - Wejzer Ł. 2:3

Oldboy Malanów - AC Pajace 3:2
Nowicki K. - Krysztoforski T. 2:3
Wągiel M. - Papierkowski M 3:0
Nowicki K./Wągiel M. - Krysztoforski T./Papierkowski M. 2:3
Nowicki K. - Papierkowski M. 3:1
Wągiel M. - Krysztoforski T. 3:0

GKS Oczko Brudzew - A.T.A.K. 2:3
Włodarczyk P. - Adamczak T. 2:3
Kałużny D. - Krystera A. 0:3
Włodarczyk P./Kałużny D. - Adamczak T./Krystera A. 3:2
Włodarczyk P. - Krystera A.  3:0
Kałuzny D. - Adamczak T. 0:3

FC Boleszczyn - CiS - obustronny walkower

IV Kolejka
10.12.2017

Oldboy Malanów - Maślany 0:5
O. Pietrzak - A. Wawrzyniak 1:3
Kazimierz Nowicki - P.Gronostaj 0:3
O.Pietrzak/K.Nowicki - A.Wawrzyniak/P.Gronostaj 0:3
O.Pietrzak - P.Gronostaj  1:3
K.Nowicki - A.Wawrzyniak 0:3

A.T.A.K. - Budka Team 2:3
T.Adamczak -Ł.Budka 3:1
A.Krystera - J.Budka 0:3
T.Adamczak/A.Krystera - Ł.Budka/J.Budka 0:3
T.Adamczak - J.Budka 1:3
A.Krystera - Ł.Budka 3:1

VIP - Dobra/Kowale 0:5
J.Żerkowski - M.Baranowski 0:3
K.Zając - K.Darul 0:3
J.Żerkowski/K.Zając - M.Baranowski/K.Darul  0:3
J.Żerkowski - K.Darul 0:3
K.Zając - M.Baranowski 0:3

Bez Nazwy - AC Pajace 0:5 (wo.)

FC Boleszczyn - Ravena 1:4
W.Kos - Ł.Wejzer 0:3
P.Kulesa - M.Janiak 1:3
P.Kulesa/W.Kos - Ł.Wejzer/ M.Janiak 3:2
W.Kos - M.Janiak 0:3
P.Kulesa - Ł.Wejzer 0:3

GKS Oczko Brudzew - CiS - obustronny walkower


V Kolejka
17.12.2017

A.T.A.K. - AC Pajace 3:2
T.Adamczak - Krysztoforski T. 3:0
A.Krystera - Papierkowski M. 3:0
T.Adamczak/A.Krystera - Krysztoforski T./Papierkowski M. 2:3
T.Adamczak - Papierkowski M. 3:0
A.Krystera - Krysztoforski T. 1:3

GKS Oczko Brudzew - Budka Team 0:5 wo.

VIP - Oldboy Malanów 1:4
J.Żerkowski - Wągiel M. 0:3
K.Zając - Nowicki K. 2:3
J.Żerkowski/K.Zając - Wągiel M./Nowicki K. 2:3
J.Żerkowski - Nowicki K. 3:0
K.Zając - Wągiel M. 0:3

FC Boleszczyn - Dobra/Kowale 0:5
Kos W. - Bednarek J. 0:3
Kulesa P. - Baranowski M. 0:3
Kos W./Kulesa P. - Bednarek J. 0:3
Kos W. - Baranowski M. 0:3
Kulesa P. - Bednarek J. 0:3


Bez Nazwy - Maślany -  0:5 wo.

CiS - Ravena 0:5
T.Czerniak - M.Janiak  0:3
Ł.Styś - Ł.Wejzer 0:3
T.Czerniak/ Ł.Styś - M.Janiak/ Ł.Wejzer 1:3
T.Czerniak - Ł.Wejzer 0:3
Ł.Styś - M.Janiak 1:3

VI Kolejka
07.01.2018

A.T.A.K. - Maślany 0:5
T.Adamczak - Gronostaj P. 1:3
A.Krystera - Tołkasz L. 0:3
T.Adamczak/A.Krystera - Gronostaj P./Tołkacz L. 1:3
T.Adamczak - Tołkacz L. 1:3
A.Krystera - Gronostaj P. 0:3

Budka Team - AC Pajace - 5:0 wo.

CiS - Dobra/Kowale - 1:4
T.Czerniak -J.Bednarek  0:3
Ł.Styś - M.Baranowski 0:3
T.Czerniak/Ł.Styś - J.Bednarek/M.Baranowski 0:3
T.Czerniak - M.Baranowski 0:3
Ł.Styś - J.Bednarek 1:3

GKS Oczko Brudzew - Ravena  5:0
P.Włodarczyk -M.Janiak 1:3
D.Kałużny - Ł.Wejzer 0:3
P.Włodarczyk/ D.Kałużny - M.Janiak/ Ł.Wejzer 1:3
D.Kałużny - M.Janiak 0:3
P.Włodarczyk - Ł.Wejzer 0:3

FC Boleszczyn - Oldboy Malanów 0:5 (wo.)

Bez Nazwy - VIP - obustronny walkower

VII Kolejka
14.01.2018

Budka Team - Maślany 3:2
Budka J. - Gronostaj P. 3:0
Budka Ł. - Wawrzyniak A. 1:3
Budka J./Budka Ł. - Gronostaj P./Wawrzyniak A. 3:2
Budka J. - Wawrzyniak A. 3:2
Budka Ł. - Gronostaj P. 1:3

Ravena - Dobra/Kowale 4:1
Wejzer Ł. - Bednarek J. 3:0
Janiak M. - Baranowski M. 0:3
Wejzer Ł./Janiak M. - Bednarek J./Baranowski M. 3:0
Wejzer Ł. - Baranowski M. 3:0
Janiak M. - Bednarek J. 3:2

A.T.A.K. - VIP 4:1
Adamczak T. - Zając K. 3:0
Krystera A.- Żerkowski J. 0:3
Adamczak T./Krystera A. - Zając K./Żerkowski J. 3:2
Adamczak T. - Żerkowski J. 3:0
Krystera A. - Zając K. 3:0

CiS - Oldboy Malanów 0:5 (wo.)

FC Boleszczyn - Bez Nazwy - obustronny walkower

GKS Oczko Brudzew - AC Pajace - obustronny walkower

VIII Kolejka
21.01.2018

A.T.A.K. - FC Boleszczyn 5:0 (wo.)

AC Pajace - Maślany 0:5
T.Krzysztoforski - Paweł Gronostaj 0:3
M.Papierkowski -A.Wawrzyniak 0:3
M.Papierkowski/T.Krzysztoforski -P.Gronostaj/A.Wawrzyniak 0:3
T.Krzysztoforski - A.Wawrzyniak 0:3
M.Papierkowski -P.Gronostaj 0:3
 

Ravena - Oldboy Malanów - 5:0
Ł.Wejzer -O.Pietrzak 3:0
M.Janiak - M.Wągiel 3:1
Ł.Wejzer/M.Janiak - O.Pietrzak/M.Wągiel 3:1
Ł.Wejzer - M.Wągiel 3:1
M.Janiak - O.Pietrzak 3:1

Budka Team - VIP 3:2
J.Budka - J. Żerkowski 3:0
Ł.Budka - K.Zając 0:3
J.Budka/Ł.Budka - J.Żerkowski / K.Zając 3:0
J.Budka - K.Zając 3:0
Ł.Budka - J.Żerkowski 1:3

GKS Oczko Brudzew - Dobra /Kowale 3:2
D.Kałużny - J.Bednarek 0:3
P.Włodarczyk - M.Baranowski 3:0
D.Kałużny/ P.Włodarczyk - J.Bednarek /M.Baranowski 0:3
D.Kałuzny -M.Baranowski 0:3
P.Włodarczyk - J.Bednarek 3:2

CIS - Bez Nazwy - Obustronny walkower

IX Kolejka 
28.012018 r.

GKS Oczko Brudzew - Maślany 0:5 (wo.)

CiS - A.T.A.K. 3:2 
Ł.Styś - T.Adamczak 3:2
T.Czerniak - A.Krystera 3:2
Ł.Styś/T.Czerniak - T.Adamczak/A.Krystera 2:3
Ł.Styś - A.Krystera 3:0
T.Czerniak - T.Adamczak 0:3

Dobra/Kowale - Oldboy Malanów 4:1
J.Bednarek- M.Wągiel 3:0
M.Baranowski -O.Pietrzak 3:2
J.Bednarek/M.Baranowski - M.Wągiel/O.Pietrzak 3:2
J.Bednarek -O.Pietrzak 3:0
M.Baranowski - M.Wągiel 1:3

Budka Team - FC Boleszczyn 5:0 (wo.)

Ravena - Bez Nazwy 5:0
Ł.Wejzer - A.Cichomska 3:0
M.Janiak - A.Pakuła 3:1
Ł.Wejzer/ M.Janiak - A.Cichomska/ A.Pakuła 3:1
Ł.Wejzer - A.Pakuła 3:0
M.Janiak - A.Cichomska 3:0

AC Pajace - VIP - obustronny walkower

X Kolejka
04.02.2018 r.

Dobra/Kowale - Bez Nazwy 5:0
J.Bednarek -A.Cichomska 3:1
M.Baranowski - A.Pakuła 3:0
J.Bednarek/M.Baranowski - A.Cichomska/A.Pakuła 3:0
J.Bednarek - A.Pakuła 3:0
M.Baranowski - A.Cichomska 3:0

Ravena - A.T.A.K. 5:0
Ł.Wejzer - T.Adamczak 3:1
M.Janiak - A.Krystera 3:1
Ł.Wejzer/M.Janiak - T.Adamczak/A.Krystera 3:0
Ł.Wejzer -A.Krystera 3:0
M.Janiak -T.Adamczak 3:0

Maślany - VIP 4:1
P.Gronostaj - J.Żerkowski 3:1
A.Wawrzyniak - K.Zając  3:0
P.Gronostaj/A.Wawrzyniak - J.Żerkowski/K.Zając 3:0
P.Gronostaj - K.Zając 3:0
A.Wawrzyniak- J.Żerkowski 2:3

Budka Team - CiS  4:1
Ł.Budka - T.Czerniak 1:3
J.Budka -Ł.Styś 3:0
Ł.Budka/J.Budka - T.Czerniak/ Ł.Styś 3:0
Ł.Budka -Ł.Styś 3:0
J.Budka - T.Czerniak 3:0


GKS Oczko Brudzew - Oldboy Malanów 0:5 (wo.)
AC Pajace - FC Boleszczyn - obustronny walkower

XI Kolejka 
11.02.2018 r.

Dobra/Kowale - A.T.A.K. 4:1
J.Bednarek - T.Adamczak 3:0
K.Darul -A.Krystera 3:0
J.Bednarek/K.Darul - T.Adamczak/A.Krystera 3:0
J.Bednarek - A.Krystera 1:3
K.Darul - T.Adamczak 3:0

Maślany - FC Boleszczyn 5:0 (wo.)

Oldboy Malanów - Bez Nazwy 4:1

M.Wągiel - A.Pakuła 3:0
O.Pietrzak - A.Cichomska 3:0
M.Wągiel/O.Pietrzak - A.Pakuła/A.Cichomska 1:3
M.Wągiel - A.Cichomska 3:0
O.Pietrzak - A.Pakuła 3:0

Ravena - Budka Team 3:2
Ł.Wejzer - J.Budka 3:0
M.Janiak - Ł.Budka 1:3
Ł.Wejzer/M.Janiak - J.Budka/Ł.Budka 3:2
Ł.Wejzer - J.Budka 0:3
M.Janiak - Ł.Budka 3:0

GKS Oczko Brudzew - VIP - obustronny walkower
AC Pajace - CiS - obustronny walkower