Dziś jest sobota, 04.12.2021, imieniny Barbary, Krystiana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » Festyn sportowo – kulturalny w sołectwie Miłaczew Kolonia

Festyn sportowo – kulturalny w sołectwie Miłaczew Kolonia

P7191878

W upalne sobotnie popołudnie 19 lipca 2014 roku odbył się czwarty już festyn sportowo – kulturalny w sołectwie Miłaczew Kolonia. Impreza miała miejsce tradycyjnie w malowniczej scenerii sołectwa. Finansowanie przedsięwzięcia zaplanowano w budżecie gminy Malanów na 2014 rok w ramach środków z funduszu sołeckiego. W trakcie festynu przeprowadzono konkurencje sportowe (slalom, skoki w workach oraz rzut piłeczka do celu), zarówno w kategorii dzieci jak i dorosłych. Po zsumowaniu wyników trzech konkurencji najlepszy w kategorii dzieci okazał się Szymon Bartosik, wyprzedzając Dawida Cylsa oraz Kingę Augustyniak. W kategorii dorosłych bezkonkurencyjny okazał się Ireneusz Augustyniak. Kolejne miejsca na podium zajęli Mateusz Dzięcioł i Paulina Janicka.  Zwycięzcom wręczono drobne upominki, a pozostałym zawodnikom – dyplomy i nagrody pocieszenia za udział. Kulminacyjnym punktem zawodów było tradycyjne przeciąganie liny Miłaczew kontra Miłaczewek, które w tym roku na swoją korzyść rozstrzygnęli zawodnicy Miłaczewa. Wszyscy doskonale się bawili do późnych godzin wieczornych.
Celem imprezy była integracja mieszkańców sołectwa. Organizatorzy dziękują serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację festynu. Szczególne słowa podziękowania należą się pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie, Mateuszowi Kurzawie i Krystianowi Cichemu, za pomoc w przeprowadzeniu konkurencji sportowych.

 

                Sołtys – Józef Dzięcioł

                Rada Sołecka – Ireneusz Augustyniak, Czesław Bartczak, Dariusz Kąciak, Zdzisław Kąciak


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności