Dziś jest niedziela, 29.11.2020, imieniny Błażeja, Saturnina
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » Para Krystian Bangrowski/Hubert Szymczak zwycięzcą XV Gminnych Mistrzostw w Piłce Siatkowej Plażowej

Para Krystian Bangrowski/Hubert Szymczak zwycięzcą XV Gminnych Mistrzostw w Piłce Siatkowej Plażowej

Para Krystian Bangrowski/Hubert Szymczak zwycięzcą XV Gminnych Mistrzostw w Piłce Siatkowej Plażowej

25 lipca br. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie, przy współpracy z Młodzieżowym Klubem Siatkarskim Malanów zorganizował XV Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Plażowej. Rywalizacja tradycyjnie toczyła się na boisku w Bibiannie. Otwarcia turnieju dokonał wójt gminy Malanów Ireneusz Augustyniak. Do rozgrywek przystąpiło 10 par, które zostały podzielone na trzy grupy. W fazie grupowej rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”. Następnie po zakończeniu tej fazy 4 drużyny awansowały do ½ finału i stoczyły walkę o miejsce na podium.  Po ponad sześciu godzinach zmagań finałowa czwórka wygląda następująco:

I miejsce: Krystian Bangrowski/ Hubert Szymczak
II miejsce: Wiktor Marciniak/Szymon Dawid
III miejsce: Konrad Bangrowski/Hubert Chudziak
IV miejsce: Przemysław Tygielski/ Bartosz Tomczyk

MVP Turnieju: Hubert Szymczak

Po zakończeniu wszystkich spotkań nastąpiło podsumowanie turnieju, którego dokonali Łukasz Jasiak – dyrektor OSiR oraz Arkadiusz Wszędybył – sołtys wsi Bibianna. Najlepszym uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy, medale, statuetki oraz nagrody rzeczowe.

MK

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności