Dziś jest poniedziałek, 25.10.2021, imieniny Darii, Wilhelminy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Amatorska Liga Tenisa Stołowego 2019/2020 » Rozgrywki ligowe » ALTS - Terminarz

ALTS - Terminarz

ter

Amatorska Liga Tenisa Stołowego 2019/2020

- terminarz -

Nr kolejki

Gospodarze

Goście

Godzina

Data

1

Mały i Cichy

Miranda Team

14:00

 01.12.2019 r.

Maślany

Adrian i Tomek

15:00

 24.11.2019 r.

Żeronice Rzechta

Oldboy Malanów

MW Przykona

Jacek-Mirek

16:00

2

Adrian i Tomek

Żeronice Rzechta

15:00

 01.12.2019 r.

Oldboy Malanów

MW Przykona

Mały i Cichy

Maślany

16:00

Jacek-Mirek

Miranda Team

3

Żeronice Rzechta

Mały i Cichy

15:00

 08.12.2019 r.

MW Przykona

Adrian i Tomek

Jacek-Mirek

Oldboy Malanów

16:00

Miranda Team

Maślany

4

Oldboy Malanów

Miranda Team

15:00

 15.12.2019 r.

Adrian i Tomek

Jacek-Mirek

Mały i Cichy

MW Przykona

16:00

Maślany

Żeronice Rzechta

5

Miranda Team

Żeronice Rzechta

15:00

 22.12.2019 r.

MW Przykona

Maślany

Jacek-Mirek

Mały i Cichy

16:00

Oldboy Malanów

Adrian i Tomek

6

Mały i Cichy

Oldboy Malanów

15:00

 05.01.2019 r.

Maślany

Jacek-Mirek

Żeronice Rzechta

MW Przykona

16:00

Adrian i Tomek

Miranda Team

7

Jacek-Mirek

Żeronice-Rzechta

15:00

 12.01.2019 r.

Maślany

Oldboy Malanów

Adrian i Tomek

Mały i Cichy

16:00

MW Przykona

Miranda Team

Faza play off

½ finału (do dwóch wygranych)

I mecz -19.01.2020 r.
1-4 (godz. 15:00)
2-3 (godz. 15:00)

II mecz – 26.01.2020 r.
4-1 (godz. 15:00)
3-2 (godz. 15:00)

Ew. III mecz - 02.02.2020 r. (godz. 15:00)

 

*Mecze finałowe (do dwóch wygranych)

I mecz – 09.02.2020 r.
Mecz o III miejsce: przegrani ½ finału (godz. 15:00)
Finał: zwycięzcy ½ finału (godz. 15:00)

II mecz – 16.02.2020 r.
Mecz o III miejsce: przegrani ½ finału (godz. 15:00)
Finał: zwycięzcy ½ finału (godz. 15:00)

Ew. III mecz - 23.02.2020 r. (godz. 15:00)

*W przypadku rozstrzygnięcia rywalizacji w ½ finału w dwóch meczach mecze finałowe rozpoczną się tydzień szybciej.